tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
  • 2011 yılında Ankara merkezli kurulan SUEN Hukuk ve Danışmanlık Ofisi, alanında uzman avukatlar ve partner hukuk büroları ile avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.
  • Ofisimiz bünyesinde gerçek ve tüzel kişilere danışmanlık hizmeti verilmekle birlikte, ağırlıklı olarak; Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İcra-İflas Hukuku, İş Hukuku, Enerji Hukuku, Maden Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Çevre ve Orman Hukuku, Turizm Hukuku, Aile Hukuku, Miras Hukuku, Sigorta Hukuku, Tazminat Hukuku ve Tüketici Hukuku alanlarında alanında uzman avukatlar ve partner hukuk ofisleri ile hizmet verilmektedir.
  • Partner hukuk bürolarımız ile kurduğumuz iş birliği kapsamında; Kamu İhale Hukuku, Tahkim, Uluslararası Ticari Davalar ve Ceza Hukuku alanlarında, alanında uzman avukatlar ile birlikte tüm dava ve işler takip edilmektedir.
  • Küresel dönüşüm ve değişimin çok hızlı olduğu günümüzde Müvekkillerimize uygulamalar ve değişik  sektörlere ilişkin bilgi ve tecrübelerimize dayanarak çözüm odaklı hukuki hizmet sunmak başlıca hedefimizdir.
  • Ofisimiz, güncel mevzuata hakim olabilmek adına elektronik ortamda bir çok program ile aktif olarak çalışmakla birlikte, müvekkil bilgilendirme sisteminde, kusursuz olarak en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Bu kapsamda şeffaf ve güvenilir hizmet anlayışı ile Avukatlık Kanununun ve meslek kurallarının belirlediği çerçevede özen yükümlülüğüne uygun olarak iş ve işlemlerinizi yerinize getirdiğimizden şüpheniz olmasın.
  • Ofisimiz için temel esas, güvenilir hizmet ve müvekkil menfaatinin yasalar çerçevesinde korunmasıdır. Kalite politikamız gereği, müvekkillerimizin, çalışma şartları ile çalışanların güler yüzlü ve bilgi birikimlerini paylaşıcı prensibi ile hizmet sunduğu,  küresel düşünme amaçlı ticari hayattaki sektörlerin, kurumsal olarak bakışlı çevre ve sosyal bilinci ve kanun, mevzuata eşgüdümlü olarak toplumun ihtiyaç ve isteklerinin yerine getirilmesi olmazsa olmazımızdır.
Whatsapp
Yetkili
Yetkili
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?