tren

Ekibimiz

92

1994 doğumlu Av. Şilan Tekgöz; ilk orta ve lise eğitimini Diyarbakır da tamamlamış olup 2014 yılında üniversite eğitimini Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır.

2018 yılında başladığı staj eğitimini Ankara Barosunda tamamlamış, 2019 yılında uzmanlık alanı ağırlıklı olarak Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Sözleşme Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Tüketici Hukuku, İcra-İflas Hukuku alanları olan SUEN Hukuk ve Danışmanlık Ofisi’nde aktif olarak çalışarak mesleki stajını tamamlamıştır.

Avukatlık mesleğinde büyük ve önemli hukuk bürolarında aktif bir şekilde çalışmış olan Tekgöz, Aile Hukuku, Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Sigorta Hukuku, Ceza Hukuku ve İdari Hukuk alanlarında uzmanlık kazanmıştır ve hukuk ofisimizde partner avukat olarak mesleki hayatına devam etmektedir.

Tahkime Başvuru Yolları, Evlilik Birliğinin Temelden Sarsılması, Özel Boşanma Sebepleri, Anayasa Mahkemesi ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne Bireysel Başvuru, İş Hukuku, Sözleşme Hukuku Alanında Güncel Yargı Uygulamaları alanlarında eğitimlere katılarak sertifikalar almıştır.

Whatsapp
Yetkili
Yetkili
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?