tren

Ekibimiz

37

1998 İstanbul doğumlu Stj. Av. Batuhan Dalgıç eğitim hayatı boyunca farklı şehirlerde ve kültürlerde bulunma fırsatına sahip olmuştur. 2016 yılında başladığı KTO Karatay Üniversitesi Hukuk Fakültesini 2020 yılında başarıyla tamamlamıştır. Bu süreçte göstermiş olduğu başarılardan dolayı şeref belgesi almaya hak kazanmıştır.

Öğrencilik döneminde birçok kulüpte aktif yer alan Dalgıç aynı zamanda KTO Karatay Üniversitesi İletişim Koordinatörlüğünde 1 yıl süreyle başarıyla görev almıştır.

Dalgıç, 2021 yılında başladığı staj eğitimine Ankara Barosu bünyesinde devam etmektedir.

2021 yılında; uzmanlık alanı ağırlıklı olarak, Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Sözleşme Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Tüketici Hukuku, İcra-İflas Hukuku alanları olan SUEN Hukuk ve Danışmanlık Ofisi’nde aktif olarak çalışma hayatına başlamış ve halen hukuk büromuz bünyesinde çalışmasını sürdürmektedir.

Fakülte öğrenimi sırasında temel hukuk derslerinin yanı sıra Tüketicinin Korunması Hukuku ve İsimsiz Sözleşmeler Hukuku konularında da eğitimler almıştır.

Ankara Barosu tarafından düzenlenen Arabuluculukta Taraf Vekilliği, Tahkime Başvuru Yolları Kripto Para Piyasasında Yatırım Güvenliği, Evlilik Birliğinin Temelden Sarsılması Nedeniyle Boşanma, Özel Boşanma Sebepleri, Velayetin Değiştirilmesi ve Kaldırılması Davaları, Ortak Velayet, Güncel Gelişmeler Işığında Anayasa Mahkemesi ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine Bireysel Başvuru, Adi Ortaklık İlişkisinin Sona Ermesi ve Ortaklıktan Çıkma, seminerlerine katılarak katılım belgesi almış bulunmaktadır.

Doğru ve Etkili Konuşma, Beden Dili, İkna Teknikleri, Anlayarak Hızlı Okuma konularında da seminerlere katılarak sertifikalar almıştır.

Whatsapp
Yetkili
Yetkili
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?