Suen Hukuk Bürosu web sayfasınızı ziyaret eden her kişi aşağıdaki koşulları kabul etmiş olur.

 

Ziyaret ve ve Kullanım Şartları:

  • Suen Hukuk Bürosu internet sitesinde yer alan tüm bilgi, belgeler ile tasarımlar reklam amacı taşımamakta olup, bilgilendirici mahiyettedir.
  • Bu internet itesindeki bütün bilgi ve materyallerin kullanım hakkı Suen Hukuk Bürosuna aittir. Hukuk Büromuzun açık izni olmadan bu sitede yer alan bilgi, resim, şablon ve diğer materyaller ile site tasarımı ve içeriği hiçbir surette kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kullanılamaz.
  • Bu web sitesinin ziyaret edilmesi, sitede yer alan bilgileri herhangi bir şekilde kullanılması, web sitesi üzerinden veya e-posta yoluyla Hukuk Büromuz ile iletişim kurulması, ziyaretçi ile Avukatlık Büromuz arasında hiçbir şekilde bir vekalet ilişkisi oluşturmaz.
  • Bu web sitesinde yer alan bilgiler tavsiye niteliğinde değildir. Ayrıca Hukuk Büromuz bu web sitesinde yer alan bilgilerin tam ve güncel olduğunu garanti etmez. Bu nedenle ziyaretçiler bu bilgilere dayanarak hareket etmemelidirler. Ziyaretçiler bilgilerin yanlış olduğunu veya kendilerinin bu bilgiler sebebiyle bir zarara uğradıklarını iddia edemezler.
  • İnternet sitemize herhangi bir suretle ulaşan ziyaretçiler, bu internet sitesinde yer alan bilgi ve belgelerin kendi hukuki sorunlarına benzer olduğundan hareketle, herhangi bir avukata danışmadan söz konusu bilgi ve belgelere isnat ederek hareket etmemelidir. Zira her hukuki mesele bir diğerinden farklı ve tamamen kendisine özgüdür.

 

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.