KREDİ DOSYA MASRAFLARININ İADESİ HAKKINDA…

Post 81 of 161

 

www.suenhukuk.com

 

KREDİ DOSYA MASRAFLARININ İADESİ HAKKINDA,

 

Günümüzde araç, ihtiyaç ve konut kredisi kullananların, kullandıkları krediye ilişkin olarak kesilen dosya masrafı iadeleri hakkında yazılı ve görsel basında birçok örnekle karşılaşmışsınızdır. Hatta ve hatta bu husus arkadaş ortamlarında dahi konuşulur hale gelmiştir.

 

Ancak, önemle bilinmelidir ki; tarafınızın kullanmış olduğu araç, ihtiyaç ve konut kredilerinin dosya masrafı, komisyon ücreti ve yapılandırma ücreti gibi benzeri bedelleri, haklı gerekçelerle kesildiği ispat edilirse alınabilecek bedellerdir.

 

Bu doğrultuda, yazılı veya görsel basından duyduklarınızdan veya gördüklerinizden öte, bizlere danışarak ve aynı zamanda bizlerden hukuki destek alarak bu probleme çözüm bulmakta fayda vardır.

 

Çünkü etrafınızda size, “aman dava açma banka bir daha kredi vermiyor” ya da “sakın dava açma bankada sana dava açıyor” ya da “aman kim uğraşacak onunla” ya da “bankalarla uğraşılmaz” ya da “kesinlikle kaybediliyor, üstüne birde para ödüyorsun” gibi yadalar maalesef uzayıp gidiyor.

 

Şimdi önemle belirtmek gerekirse; EĞER TARAFINIZCA, GEÇMİŞE DÖNÜK 10 YIL İÇERİSİNDE KULLANILMIŞ OLAN, DEVAM EDEN VEYA BİTMİŞ BİR KONUT, ARAÇ VE İHTİYAÇ KREDİNİZ VARSA; BU KREDİLERİN DOSYA MASRAFI, KOMİSYON ÜCRETİ, YAPILANDIRMA ÜCRETİ VE BENZERİ KESİNTİLERİ GERİ ALABİLMEKTEYİZ. BUNUN İÇİN SİZLERE BÜROMUZCA GEREKLİ BİLGİ VERİLMEKTE, BU DOĞRULTUDA ÜST PARAGRAFTA ANALATILAN HUSUSLARIN NE KADAR YANLIŞ OLDUĞU KANISINA VARACAKSINIZ.

 

UNUTMAYIN; BANKALARIN MİLYONLARCA KREDİ KULLANAN MÜŞTERİSİ VARDIR VE SİZİN PARANIZI HAKSIZ YERE KESİNTİYE UĞRATTKILARINDA SİZLER BUNUN TAKİPÇİSİ OLMAZSANIZ, BANKA SAHİPLERİ SERVETLERİNE SERVET KATARLAR. SİZE SUNACAĞIMIZ HİZMET KARŞILIĞINDA BUNUN TAKİPÇİSİ SİZ DEĞİL BİZLER OLACAĞIZ.

ANKARA – İSTANBUL – İZMİR – ANTALYA – KONYA – KIRIKKALE – KIRŞEHİR – KARS – ERZURUM – ELAZIĞ – IĞDIR – ADANA – HATAY – VAN İLLERİNDE BAŞTA OLMAK ÜZERE TOPLAMDA 30 İLDE ORTAK ÇALIŞMA BÜROLARIMIZ ARACILIĞI İLE HİZMET VERMEKTEYİZ.

BU HUSUSA İLİŞKİN TÜM DETAYLI BİLGİ İÇİN www.suenhukuk.com adresini ziyaret ediniz veya 0312 230 20 28 – 0507 619 7 999 nolu hatlardan irtibata geçiniz.

 

Saygılarımızla.

 

 

 

 

 

 

 

Bu yazı serdarulku tarafından yazıldı