Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda ve sektörlerde konularında uzman ve deneyimli avukat ve danışmanları ile çalışmaktayız. Ulusal ve uluslararası alanda hizmet gösteren Avukatlık Büromuz, her geçen gün yeni avukat ve danışmanları bünyesine katmaktadır. Avukat ve danışmanlarımız, faaliyet gösterdikleri alanda ve sorumlu oldukları sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve internet sitemiz üzerinden ilgilenenlerle paylaşmaktadırlar.

Gözde Vural Ülkü

2003 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans eğitimine başlamıştır. 1 yıl mesleki yabancı dil eğitimi almış ve 2008 yılında lisans programını tamamlamıştır. Öğrencilik döneminde 2  kez onur belgesi almaya hak kazanmıştır. Staj dönemini İzmir Barosuna kayıtlı olarak bitirmiştir. Avukatlık mesleğini uzun süre İzmir ve Ankara illerinin seçkin bürolarında yönetici Avukat olarak yerine getirmekle birlikte, 2012 yılından itibaren SU&EN Avukatlık Bürosunda partner avukat olarak çalışmaya başlamıştır.

SUEN HUKUK

Serdar Ülkü

1984 Ankara doğumludur. İlk ve orta öğretimini Ankara’da tamamlayıp, 2003 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans eğitimine başlamıştır. 1 yıl mesleki yabancı dil eğitimi almış ve 2008 yılında lisans programını tamamlamıştır. Bu dönemde iki kez onur belgesi almaya hak kazanmıştır. 2009 yılında Ankara Barosu nezrinde staj eğitimi almış olup, bu süreçte Türkiye çapında saygın hukuk bürolarında çalışmıştır. 2011 yılında kurucu ortak olarak SU&EN Avukatlık Bürosunu kurmuş ve halen mesleğini idame ettirmektedir. Av. Serdar Ülkü, aynı zamanda Ankara Barosu Staj Kurulunda eğitmen avukat olarak görev almakta, bunun yanında Kariyer Gelişimi Akademisinde danışmanlık yapmakta ve Niğder Derneğinin Denetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir. Ülkü, bazı internet sitelerinde köşe yazarlığı yapmasının yanında, Ankara ilinde bir çok dernek ve kuruluşun üyesi olup bu alanlarda aktif faaliyet göstermektedir.

Sertifikalar

Ticaret, Tüketici ve Aile Hukuku Bilirkişilik (2016)

Aile İçi Farkındalık Semineri Eğitmen Katılım Sertifakası,

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerinin Yürütülmesine İlişkin Sertifika (ÇSGB & Anadolu Üniversitesi)

Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Şeref Öğrenciliği Sertifkası,

Türk Avukatların Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi Konusunda Aşamalı Eğitimleri Projesi Sertifika Programı (Avrupa Konseyi & TBB İş Birliği)

Avrupa Birliği Sertifika Programı (Ankara Barosu & Konrad Adenauer Stiftung & A.Ü.)

Ankara Barosu CMK Eğitim Programı Serfikası

Uluslararası Spor Hukuku Kurultayı Katılım Plaketi,

Ankara Barosu Adli Yardım Merkezi Sertifikası,

Türkiye II. Stajyer Avukatlar Kurultayı Katılım Belgesi,

Etkili Anlatım, Etkileme ve İletişim Sanatı Sertifikası,

Profesyonel ve Sosyal Hayatta İlişki Yönetimi Sertifikası,

Liderlik ve Motivasyon Sertifikası,

İnsan İlişkilerinde İkna İletişimi Sertifikası

serdar-ülkü-freshblue

Üyelikler

Ankara Barosu,

Ankara Barosu Staj Kurulunda Eğitmen,

Kariyer Gelişimi Akademisinde Danışman,

İndigo Dergisinde Köşe Yazarı,

Ankara Barosu Adli Yardım Merkezi Sertifikası,

Ankara Barosu Spor Hukuku Komisyon Üyesi,

Ankara Barosu Hayvan Hakları Komisyonu Üyesi,

Ankara Barosu Genç Avukatlar Üyesi,

Niğde İli ve İlçeleri Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Kültür Derneği