Büromuz ağırlıklı olarak bu alanlarda hizmet vermektedir. Bu doğrultuda, şirketlere; hukuki hizmetin yanında; toplantı, ihale, bayilik, sözleşme alanlarında aktif olarak şirketlerin talepleri doğrultusunda hizmet verilmektedir. Aynı zamanda hukuki konularda yazılı veya sözlü danışmanlık, her türlü sözleşme hazırlanması, mevcut sözleşmelerin uygulanmasının sağlanması, yeni çıkan kanunlar hakkında bilgilendirme, üçüncü kişilerle yapılan müzakere görüşmelerine katılma gibi sorun önleyici hukuk hizmetleri sunmak önceliğimizi oluşturmakla birlikte, dava takibi, ihtilaf çözümü ve arabuluculuk hizmetleri de vermekteyiz..

Büromuz şahısların hukuki ve cezai sorunlarıyla ilgili olarkta; hukuki mütalaa, arabuluculuk, yargılamının her aşamasında dava takibi ve ihtilafın çüzümü hususlarında hizmet vermektedir. Müvekillerimizle olan yakın işbirliğimiz sayesinde onların hukuki veya cezai sorunlarının en iyi şekilde üstesinden gelip etkili çözümler üzerinde çalışıyoruz. Size özel en üst düzeyde çözümler sunuyoruz.

 Sizlere hukuksal sorun başlangıcında nelerle karşılaşabileceğiniz üzerine, detaylı tarafınızca anlaşılabilir mütalaa veriyoruz. Bu aşamadan sonra sizin kararınız, bizim kararımızdır felsefesiyle yola devam ediyoruz.